GELENEKTEN GELECEĞE YEMEK YARIŞMALARI 2019 Başlıyor!

GELENEKTEN GELECEĞE YEMEK YARIŞMALARI 2019 Başlıyor!

Türkiye Aşçılar Federasyonuna bağlı 23 dernekten biri olan Antalya Gastronomi ve Eğitimciler Birliği derneği 16-19 Ocak 2019 tarihleri arasında Antalya ANFAŞ fuarında “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışmaları” organizasyonunu gerçekleştirecektir.

 

Sektördeki pek çok önemli kuruluş tarafından desteklenmekte olan fuar, gelişen ve büyüyen Otel & Restaurant & Cafe – Bar işletmelerinin;  Dekorasyon ve Mefruşat, Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları, Temizlik, Gıda ve Sarf Malzemeleri tedarikinin sağlandığı, turizm işletmelerinin Türkiye’de en yoğun olduğu bölgede yapılan, tüm Türkiye’nin kamu kurum ve kuruluşlarının ve sosyal tesislerinin üst düzey yöneticilerini ağırlayan en konforlu ve en verimli buluşması olacak.

Dört gün boyunca Türk mutfağı yemek kültürünü tanıtıcı ve zenginleştirici çalışmalar yapmak için düzenlenecek olan aşçılık yarışmaları, görsel mutfak şovları, tadım deneyimleri ile sektör, firma ve halkın buluşacağı bir organizasyon olacaktır.

Türkiye Aşçılar Federasyonu bünyesindeki derneklerin destekleri ile 2019 yılında da yerli ürün kullanma “869 Yerliyse Yeriz” hareketini devam ettirmek için düzenleyeceğimiz bu organizasyonda sizleri de aramızda görmek için Antalya Gastronomi ve Eğitimciler Birliği olarak davet ediyoruz.

Bu yıl ulusal düzeyde gerçekleştirdiğimiz ve önümüzdeki yıllar itibariyle uluslararası düzeye taşımayı hedeflediğimiz yarışmaya maddi ve manevi desteklerinizden ötürü teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

YARIŞMA SAYFASI