AGEB 1. Genel Kurul Toplantısı

AGEB 1. Genel Kurul Toplantısı

AGEB,’in 1.inci Olağan Genel Kurul toplantısı 250’yi aşkın aşçının katılımıyla Hotel Su’da gerçekleştirildi. Oy birliğiyle yeniden başkan seçilen Mustafa Erol, “Ara kadrolarda ciddi sıkıntılarımız var. Ustalarımıza olan değerin tekrar inşa edilmesi şart” dedi.

 Antalya Gastronomi ve Eğitimciler Birliği Derneği 1.inci Olağan Genel Kurul toplantısı, Hotel Su‘da yapıldı. Genel Kurul toplantısı ile yapılan yönetim faaliyetleri hakkında üyelere bilgi verildi. Dönem faaliyetleri ibra edildi.

Yapılan oylama ve görevlendirme sonucunda; AGEB Yönetim Kurulu Başkanlığını tek aday olan Mustafa EROL oy çokluğuyla aldı. 250’yi aşkın aşçının katıldığı toplantıya ilgi yoğun oldu.

“BEN EMEKÇİYİM”

Yıllardır dernekçilik ile ilgili doğru ya da yanlışlıklar yapıldığını ifade eden Başkan Erol, dernekçiliğin belli kitlelerin üzerinde kaldığını vurguladı. Erol,

“Ben emekçiyim. Emekçi ruhlu bir adamım. Babası da emekçi olan bir evladım. Alt kadrolara inmeyen hiçbir eylem sonuca ulaşamıyor. Bu dönem içerisinde yeni yönetimde ki arkadaşlarımla beraber projeler üreteceğiz” ifadelerini kullandı.

GEÇMİŞE SAYGILI, GELECEĞE UMUT OL…